Více než 25 let jsme na trhu jako velkoobchodní výlučně rodinná firma a naší prioritou je import mláďat vodních želviček přímo z farem v USA (Florida, Louisiana) a velkoobchodní prodej terarijních živočichů (vodních želviček, suchozemských želv - které nepodléhají povinné registraci, leguánů, chameleonů, gekončíků...) a hlodavců (křečků, bílých myší, laboratorních potkanů, pískomilů, morčat, zakrslých králíčků, činčil, ježků, plšíků...) našim zákazníkům do celé Evropy.

Naší srdeční záležitostí je chov suchozemských želv Geochelone sulcata, které již několik let úspěšně rozmnožujeme.

Firma je pod neustálým veterinárním dohledem státní veterinární správy, s přiděleným registračním číslem CZ62A02775 jako osoby, která se podílí na obchodování se zvířaty a živočišnými produkty, a veterinárním schvalovacím číslem CZ62713278 - skladování VŽP a přeprava VŽP.

Pro naše zákazníky zajišťujeme i odborné poradenství, stelivo pro hlodavce, krmiva pro hlodavce s certifikovaným složením, živé krmiva - zophobasy, moučné červy, sarančata, cvrčky. V případě dodání do krajin Evropské Unie zajišťujeme i veterinární osvědčení tzv. traces.

Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc a protože naše práce je i našim hobby, nemáme vymezenou pracovní dobu. Proto nás můžete kontaktovat kdykoliv telefonicky a domluvit si návštěvu naší firmy, která je možná nejen v průběhu týdne, ale také přes víkend dle domluvy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.